Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

На скрижалях пам'яті

Дата: 22 травня 2019 о 14:35

На скрижалях пам’яті

Багато полягло в борні героїв,

Розумних працьовитих вояків,

Та їх поєднує одне  бажання – волі,

Й не зрадити народ та земляків.

У неділю, 19 травня, у День пам’яті жертв політичних репресій, у  селі Золочівкабуло проведено мітинг-реквієм «В пам’ять про героїв».

Односельчани, гості, учні Золочівської школи зібралися у цей день, щоб разом пригадати сторінки героїчного і трагічного минулого нашого українського народу у боротьбі за право жити у своїй рідній, вільній і незалежній державі. Адже тільки у нашому селі нам про це нагадують: братська могила на сільському кладовищі молодих хлопців-патріотів, жорстоко розстріляних під час облави 4 січня 1945 року та пам’ятний знак на хуторі Синякова, що на Нивах Золочівських Івану Литвинчуку – останньому Головному командиру Української Повстанської Армії групи «Північ» під псевдонімом «Дубовий» і провіднику Організації українських націоналістів – Остапу він же «Мелентій» загиблих у 1951 році.

До меморіальної дошки, встановленої на приміщенні школи до 70-тої річниці УПА у 2012 роціІвану Литвинчуку, покладено квіти.Поминальну панахиду відслуживо.Сергій та хористи місцевої церкви. Хвилиною мовчання вшанували присутні полеглих за волю і незалежність України.

Про життєвий шлях Івана Литвинчука «Дубового» –  сина священника з Волині, який навчався у архієпископа Симона, а потім перебував на підпільній роботі в лавах повстанської армії розповідав о. Сергій.

До слова долучилися: голова Демидівськоїрайонної ради – Сергій Іванович Радченко, в.о. сільського старости Оксана Василівна Малецька  та І.Н. Березюк з смт.Демидівка.

Учні школи разом із завідуючою клубом Наталею Губенею та бібліотекарем декламували вірші, присвячені боротьбі ОУН-УПА .

Захід як розпочинався,так і закінчився державним Гімном України у виконанні всіх присутніх.

Бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки с.Золочівка

Р.Циганюк