‼УВАГА ‼КОНКУРС‼
Знижуємо ціни, щоб було тепліше!
Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти

На скрижалях пам'яті

Дата: 22 травня о 14:35

На скрижалях пам’яті

Багато полягло в борні героїв,

Розумних працьовитих вояків,

Та їх поєднує одне  бажання – волі,

Й не зрадити народ та земляків.

У неділю, 19 травня, у День пам’яті жертв політичних репресій, у  селі Золочівкабуло проведено мітинг-реквієм «В пам’ять про героїв».

Односельчани, гості, учні Золочівської школи зібралися у цей день, щоб разом пригадати сторінки героїчного і трагічного минулого нашого українського народу у боротьбі за право жити у своїй рідній, вільній і незалежній державі. Адже тільки у нашому селі нам про це нагадують: братська могила на сільському кладовищі молодих хлопців-патріотів, жорстоко розстріляних під час облави 4 січня 1945 року та пам’ятний знак на хуторі Синякова, що на Нивах Золочівських Івану Литвинчуку – останньому Головному командиру Української Повстанської Армії групи «Північ» під псевдонімом «Дубовий» і провіднику Організації українських націоналістів – Остапу він же «Мелентій» загиблих у 1951 році.

До меморіальної дошки, встановленої на приміщенні школи до 70-тої річниці УПА у 2012 роціІвану Литвинчуку, покладено квіти.Поминальну панахиду відслуживо.Сергій та хористи місцевої церкви. Хвилиною мовчання вшанували присутні полеглих за волю і незалежність України.

Про життєвий шлях Івана Литвинчука «Дубового» –  сина священника з Волині, який навчався у архієпископа Симона, а потім перебував на підпільній роботі в лавах повстанської армії розповідав о. Сергій.

До слова долучилися: голова Демидівськоїрайонної ради – Сергій Іванович Радченко, в.о. сільського старости Оксана Василівна Малецька  та І.Н. Березюк з смт.Демидівка.

Учні школи разом із завідуючою клубом Наталею Губенею та бібліотекарем декламували вірші, присвячені боротьбі ОУН-УПА .

Захід як розпочинався,так і закінчився державним Гімном України у виконанні всіх присутніх.

Бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки с.Золочівка

Р.Циганюк