Знижуємо ціни, щоб було тепліше!
Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти

Вшануємо пам’ять Шевчека

Дата: 18 березня о 13:48
27 переглядів

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. Скільки років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України  Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

11 березня в Золочівській школі відбулося свято «Вшануємо пам’ять Шевченка». Усі присутні на святі поринули у царство мудрого й красивого, правдивого й цінного, сильного й ласкавого, доброго й мужнього слова Кобзаря. Учні читали вірші Шевченка та про Шевченка, звучали пісні. Перед глядачами ожили герої Шевченкових творів: Катерина, Ганна, Лілея, Гамалія. Учні 5, 7 класів підготували сценку-колаж «Тополя».

Кожне слово Тараса ніби із сьогоднішнього дня. Читайте його твори. Вони допоможуть осмислити минуле та зазирнути у майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості.