Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

Афганські події у серці печуть

Дата: 19 лютого 2019 о 14:43

Афганські події у серці печуть

Хоча минуло уже 30-ть років, але відгомін афганської війни хвилює серця і досі. Він тривожить пам’ять, стискає серце невимовним болем і тугою тих, в чию долю непроханим гостем ввірвалася ця війна. І як би ми сьогодні не трактували ці події в світлі історії на сучасному етапі: війна чужа, нікому не потрібна, політична помилка, військово-політична спецоперація Радянського Союзу. Суть залишається одна – 15 тисяч  загиблих військовослужбовців, молодих і зовсім юних. Ось ціна 10-ти літньої війни в Афганістані. І не має таких слів, якими можна розрадити материнське і батьківське серце, що плаче за втраченим сином, часто єдиним.

«Афганські сторінки хвилюють моє серце» під такою назвою 18 лютого у філії «Золочівська ЗОШ І-ІІ ст.» було проведено літературно-патріотичну годину присвячену подіям війни в Афганістані. Тематичний захід підготували і провели вчитель суспільних дисциплін Віктор Леонідович

Фидрик та бібліотекар. Слухаючи їх розповіді, школярі змогли поглибити свої знання про події війни в Демократичній республіці Афганістан 1979-1989 років. Учні 5 і 8 класу: Андрощук Вікторія, Ольга Бончковська, Надія Швець, Анастасія Кубічек, Назар Токар, Оксана Матвійчук, Максим Чайковський декламували вірші, присвячені даній тематиці. Прониклива поезіяРостислава Журомського, Володимира Марценковського, Юлії Ковальчук, Михайла Малиновського, Василя Слапчука спонукали кожного до роздумів про те, що ми, хто сьогодні чує і розуміє трагізм і біль цієї війни, повинні берегти пам’ять загиблих і з шаною ставитись до тих, хто повернувся живим, до їх родин. На закінчення заходу присутні переглянули відео «Хроніка афганської війни». Тож не «забуваймо ті роки, коли була війна. І тих солдатів молодих, яким дісталося таке страждання…»

Бібліотекар с.Золочівка Р.Циганюк