Новини проекту
Знижуємо ціни, щоб було тепліше!
Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 5 чоловік

Афганські події у серці печуть

Дата: 19 лютого о 14:43
30 переглядів

Афганські події у серці печуть

Хоча минуло уже 30-ть років, але відгомін афганської війни хвилює серця і досі. Він тривожить пам’ять, стискає серце невимовним болем і тугою тих, в чию долю непроханим гостем ввірвалася ця війна. І як би ми сьогодні не трактували ці події в світлі історії на сучасному етапі: війна чужа, нікому не потрібна, політична помилка, військово-політична спецоперація Радянського Союзу. Суть залишається одна – 15 тисяч  загиблих військовослужбовців, молодих і зовсім юних. Ось ціна 10-ти літньої війни в Афганістані. І не має таких слів, якими можна розрадити материнське і батьківське серце, що плаче за втраченим сином, часто єдиним.

 «Афганські сторінки хвилюють моє серце» під такою назвою 18 лютого у філії «Золочівська ЗОШ І-ІІ ст.» було проведено літературно-патріотичну годину присвячену подіям війни в Афганістані. Тематичний захід підготували і провели вчитель суспільних дисциплін Віктор Леонідович

Фидрик та бібліотекар. Слухаючи їх розповіді, школярі змогли поглибити свої знання про події війни в Демократичній республіці Афганістан 1979-1989 років. Учні 5 і 8 класу: Андрощук Вікторія, Ольга Бончковська, Надія Швець, Анастасія Кубічек, Назар Токар, Оксана Матвійчук, Максим Чайковський декламували вірші, присвячені даній тематиці. Прониклива поезіяРостислава Журомського, Володимира Марценковського, Юлії Ковальчук, Михайла Малиновського, Василя Слапчука спонукали кожного до роздумів про те, що ми, хто сьогодні чує і розуміє трагізм і біль цієї війни, повинні берегти пам’ять загиблих і з шаною ставитись до тих, хто повернувся живим, до їх родин. На закінчення заходу присутні переглянули відео «Хроніка афганської війни». Тож не «забуваймо ті роки, коли була війна. І тих солдатів молодих, яким дісталося таке страждання…»

Бібліотекар с.Золочівка Р.Циганюк

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.