Свято весни і краси

Дата: 8 березня 2018 о 12:25

Свято весни і краси

8 березня учні Золочівської школи з нетерпінням чекали свої матусь, бабусь, сестричок, вчителів, щоб привітати із жіночим святом. Здавалося, цього дня, сама весна ступила на поріг школи і пішла шкільними коридорами, навчальними класами прикрашаючи все у веселкові кольори: різнокольоровими кульками, безліччю різноманітних паперових метеликів та букетиками весняних квітів. І ось весела мелодія пісні «Весна прийшла у рідний край»  та слова ведучих Вероніки Швець та Тетяни Зейкан: «Ти – жінка! Значить дуже ніжна! Ти гармонійна, дивна і п’янка, ти дуже вишукана, дивовижна… водночас і проста, і дуже стильна, і загадкова, як саме буття…»  запросили усіх на чудове свято «Ти – жінка», яке було підготовлене під керівництвом Ольги Василівни Шевчук, за допомогою класних керівників 6-9 класів – Катерини Вікторівни  Мельник, Олени Петрівни Чайковської, Олександра Миколайовича Паламарчука, Нелі Іонівни Процаюк, вчителя хімії та біології Андрія Сергійовича Шевчука, вчителів початкових класів – Оксани Віталіївни Ковалюк, Анастасії Миколаївни Ніжник та бібліотекаря.

Учні заполонили глядачів майстерним виконанням концертних номерів. А було їх чимало! Танцювальні композиції переплітались із гуморесками, слова ведучих із піснями, поезією, присвяченої усім жінкам у залі. Вадим Андрощук, Максим Чайковський  (7 клас) і Іван Климюк (8 клас) майстерно зіграли богів Олімпу: Зевса, Гермеса, Посейдона і Юпітера, а хвилини гумору «Який Степан жінці подарунок на день 8 березня  приготував» подарували учні 9 класу – Олена Ковальчук та Валентин Токар. У ролі маленьких мушкетерів виступили  учні 1 і 2 класу: Богдан Герасимік, Дмитро Назарчук, Олексій Бондар, Денис Войцеховський  привітавши своїх однокласниць із днем весни піснею-танцем «Пора, пора, порадуємо ми сьогодні вас» та разом із Ростиком Климюком (2 клас) і Назаром Токарем (4 клас) дружно побажали гарного свята, здоров’я, удачі, усмішок багато.  У ролях Стецька і Уляни з гуморескою «Як Стецько з 8 березнем вітав» виступили учні 6 класу: Мар’яна Стрілецька  і Денис Лісовець. Майстерно зіграли  діалог кумів «Як мені мою Одарку привітати» Володимир Климюк (8 клас) та Володимир Бончковський (7 клас), інсценізацію казки «Червона шапочка» – Оксана Матвійчик та Вадим Андрощук (7 клас), сценку «Як Кузьму провчила жінка його мила» учні 9 класу – Олена Ковальчук, Анна Климчук, Валентин Токар. Та звичайно неперевершеним був виступ Палажки і Параски, в чиїх ролях виступили Володимир Бончковський та Максим Чайковський (7 клас).  Веселим водограєм лилася пісня «Весна красна» у виконанні учениць 6,7,9 класів. Сонячні вітання і найкращі побажання адресували учні-хлопці  дорогим учителям.

Мама, матусенька, ненька! Скільки тепла вміщує це слово! Скільки доброти, терпіння, любові ми отримуємо кожного дня від мами. Ніхто у світі не може так щиро любити і так легко прощати, як мати! Із привітаннями для любих матусь – віршем Сергія Рачинця «Мама»  та піснею «Щасливе дитинство» виступили учні 4 класу: Надія Швець, Анастасія Кубічек, Ольга Бончковська, Вікторія Андрощук, Назар Токар, Яна Нірода (3 клас), піснею-танцем «Мамо, я люблю, тебе» – учні 1 і 6 класів. Приємним моментом свята став перегляд презентації «Ти – жінка», яку підготувала Ольга Василівна, використаши фото мам наших учнів.

Рідних бабусь – невтомних трудівниць, мудрих порадників, хранительок звичаїв і обрядів, цікавих казкарів  вітали учениці початкових класів: Катя Андрощук, Валерія Борщ, Анна Ющенко, Софія Ніколайчук, Ніна Стецюк – віршами та піснею «Люба бабусю».

Святковий концерт проминув на одному подиху. Щастя, кохання, здоров’я і родинного затишку побажала усім жінкам у залі директор школи Лариса Миколаївна Кушнірук. У веселому хороводі під мелодію пісні «Це мій рідний край»  завершилось це чудове свято. І лише квіти та сувеніри, власноруч виготовлені учнями, ще довго будуть нагадувати мамам та  бабусям про приємні хвилини святкового дня 8 березня у стінах рідної школи. Адже майже усі присутні є випускниками Золочівської школи – сільського осередка освіти і культури.

Бібліотекар с.Золочівка Р.Циганюк